O nás

Za zrodom našej rodinnej firmy stojí vízia priniesť zdravú a kvalitnú stravu ku každému človeku / jedincovi/ osobe, ktorá sa stará o svoju štíhlu líniu a pochopila, že jedine miesto, kde bude žiť naveky je jej vlastné telo. Preto sme sa rozhodli spojiť naše 20 ročné gastro umenie a spojiť sa s odborníkmi v rámci výživy a tréningového procesu.

Sme o tom presvedčení, že chudnutie sa môže stať zábavou a takisto aj chuťovým zážitkom, bez hladovania a následného jojo efektu. Preto sme náš stravovací systém nastavili tak, aby obsah jedál tvorili hlavne kvalitné bielkoviny, ktoré sú extrémne potrebné pri kvalitnom chudnutí a formovaní postavy. Chýbať samozrejme nemôžu ani vhodné sacharidy, ktoré zaistia potrebnú energiu pre Váš produktívny deň. A v poslednom rade nemôžme vynechať ani tuky, ktoré zodpovedajú za určité hormonálne procesy vo Vašom tele.

Náš tím pripravuje stravu, ktorá je plnohodnotná a nastavená tak, aby ju mohol dodržiavať každý kto sa snaží o chudnutie a zlepšenie svojho zdravia. Budeme veľmi radi, ak budeme my pravé tí, s ktorými sa rozhodnete zmeniť Váš život. Pretože, keď zmeníte svoje telo, zmeníte aj celý svoj život.

Strava zostavená
na mieru

Najvyššia kvalita
potravín

Dovoz zdarma
až k Vám domov

Jedlo prispôsobené
na chudnutie

Vždy čerstvé
potraviny

Strava zostavená na mieru

Najvyššia kvalita
potravín

Dovoz zdarma
až k Vám domov

Jedlo prispôsobené na chudnutie

Vždy čerstvé potraviny