0

O nás

Naša rodinná firma vznikla preto, aby prispela k vášmu zdraviu a získaniu peknej postavy varením chutných a výživných jedál. Zdravá strava z našej kuchyne zameraná na konkrétne potreby jedinca má priaznivý vplyv na celkový fyzický stav a profituje z nej aj psychika. Pomáha tiež tým, ktorí sa snažia schudnúť. To všetko bez toho, aby ste sa museli venovať nákupom a vareniu. Každé jedlo pre vás pripravia naši kuchári s viac ako 20 ročnými skúsenosťami tak, aby uspokojilo aj vaše chuťové poháriky.

Zdravá strava pre telo aj duševnú pohodu

Ako osobný tréner som si všimol, že ľudia, ktorí sa snažili o vyformovanie svojej postavy, mali častokrát problém s kvalitnou výživou. Práve tá je však na dosiahnutie tohto cieľa potrebná. Na ich jedálničku sa navyše objavovali mnohé nezdravé pokrmy. Vedeli síce, aká strava prospieva kráse postavy aj ich zdraviu, ale nevedeli si ju pripraviť. Ďalším opakujúcim sa problémom bol nedostatočný príjem bielkovín.

V hektickom životnom tempe moderného človeka okrem toho často nezostáva na prípravu jedál z kvalitných a čerstvých surovín dostatok času. Z varenia sa tak stáva len ohrievanie rôznych polotovarov a rýchlych, väčšinou vysokokalorických jedál s minimom dôležitých živín a vysokým glykemickým indexom.

Jedálniček na chudnutie a pre zdravie

Radi pre vás zostavíme jedálniček na chudnutie alebo jednoducho na podporu vášho zdravia. Zdravé jedlá pripravené na mieru profesionálmi z oblasti výživy obsahujú vyvážený podiel bielkovín, sacharidov a tukov. Pomôžu vášmu tráveniu a dodajú vám dostatok energie na každý deň.

Volám sa Juraj Urgáč

Som zakladateľom osobných tréningov Urfit a zakladateľom rozvozu stravovania Urfit Food. Už je to viac ako 11 rokov čo pracujem ako osobný tréner, poradca v oblasti výživy a za ten čas prešlo mojimi rukami viac ako 500 klientov ktorí dosiahli svoj cieľ. Momentálne pôsobím ako osobný tréner a majiteľ v súkromnej telocvični v Leviciach.

Náš Tím

Juraj Urgáč

Zakladateľ, osobný tréner

Silvia Urgáčová

Vedúca kuchyne a kuchárka

Juraj Urgáč

Rozvoz jedla

Benjamin Urgáč

Objednávky, pomocné práce v kuchyni

Natálie Kočí

Marketing, Objednávky