O nás

Naša rodinná firma vznikla preto, aby prispela k vášmu zdraviu a získaniu peknej postavy varením chutných a výživných jedál. Zdravá strava z našej kuchyne zameraná na konkrétne potreby jedinca má priaznivý vplyv na celkový fyzický stav a profituje z nej aj psychika. Pomáha tiež tým, ktorí sa snažia schudnúť. To všetko bez toho, aby ste sa museli venovať nákupom a vareniu. Každé jedlo pre vás pripravia naši kuchári s viac ako 20 ročnými skúsenosťami tak, aby uspokojilo aj vaše chuťové poháriky.

Zdravá strava pre telo aj duševnú pohodu

Ako osobný tréner som si všimol, že ľudia, ktorí sa snažili o vyformovanie svojej postavy, mali častokrát problém s kvalitnou výživou. Práve tá je však na dosiahnutie tohto cieľa potrebná. Na ich jedálničku sa navyše objavovali mnohé nezdravé pokrmy. Vedeli síce, aká strava prospieva kráse postavy aj ich zdraviu, ale nevedeli si ju pripraviť. Ďalším opakujúcim sa problémom bol nedostatočný príjem bielkovín.

V hektickom životnom tempe moderného človeka okrem toho často nezostáva na prípravu jedál z kvalitných a čerstvých surovín dostatok času. Z varenia sa tak stáva len ohrievanie rôznych polotovarov a rýchlych, väčšinou vysokokalorických jedál s minimom dôležitých živín a vysokým glykemickým indexom.

Jedálniček na chudnutie a pre zdravie

Radi pre vás zostavíme jedálniček na chudnutie alebo jednoducho na podporu vášho zdravia. Zdravé jedlá pripravené na mieru profesionálmi z oblasti výživy obsahujú vyvážený podiel bielkovín, sacharidov a tukov. Pomôžu vášmu tráveniu a dodajú vám dostatok energie na každý deň.

Strava zostavená
na mieru

Najvyššia kvalita
potravín

Dovoz zdarma
až k Vám domov

Jedlo prispôsobené
na chudnutie

Vždy čerstvé
potraviny

Strava zostavená na mieru

Najvyššia kvalita
potravín

Dovoz zdarma
až k Vám domov

Jedlo prispôsobené na chudnutie

Vždy čerstvé potraviny